średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Gabinet Kosmetyki Estetycznej ART SPA "Desoderm" to miejsce wyjątkowe, stworzone z miłości do piękna. Jest realizacją marzeń, oraz pasji właścicielki Doroty Sobolewskiej. Gabinet łączy w sobie możliwość zadbania o swoje ciało i ukojenie duszy, dzięki czemu proponowane przez nas zabiegi są niezwykle skuteczne. W wystroju salonu ważne miejsce odgrywa sztuka – ma ona nie tylko ozdobić salon, ale wpłynąć także na samopoczucie osób decydujących się na skorzystanie z usług proponowanych przez "DeSoderm". Człowiek obcujący ze sztuką czuje się o wiele lepiej.
W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości, który gwarantuje oczekiwane efekty oraz bezpieczeństwo w czasie zabiegów. W skład zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści, którzy wykonują zabiegi z zakresu kosmetologii oraz masażu. Zabiegi wykonywane są z użyciem kosmetyków renomowanych marek cenionych na całym świecie, w tym: Yasumi, Dr Grandel czy Neauvia.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu:
- podstawowej pielęgnacji – w tym henna na brwi i rzęsy, depilacja trwała IPL; - pielęgnacji twarzy – w tym zabiegi nawilżające, wzmacniające, oczyszczające;
- pielęgnacji okolic oczu – w tym zabiegi spłycające zmarszczki, zabiegi redukujące cienie pod oczami;
- pielęgnacji dłoni i stóp – w tym manicure i pedicure klasyczny, hybrydowy, zabiegi parafinowe;
- zabiegi dla mężczyzn – w tym zabiegi odmładzające, oczyszczające, wzmacniające naczynia krwionośne;
- masaże;
- zabiegi upiększające.

Zabiegi wykonywane są na wszystkich partiach ciała, uzyskując w zależności od stanu skóry odmłodzenie, regenerację, rewitalizację, wypełnienie zmarszczek, jędrność i poprawę gęstości skóry.
Sprzęt najnowszej generacji, oraz najwyższa jakość preparatów jest gwarancją spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, która pomoże Ci odzyskać równowagę ducha i zadbać o ciało. Umów się na wizytę w naszym salonie – zrobisz to łatwo poprzez system rezerwacji online. Czekamy właśnie na Ciebie.

Zapraszamy do Gabinetu Kosmetyki Estetycznej Art SPA „DeSoderm”

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Gabinet Kosmetyki Estetycznej ART SPA "DeSo derm"

Sapieżyńska 2 lokal 11
21-500 Biała Podlaska

GODZINY OTWARCIA

Pn
10:00 - 19:00
Wt
10:00 - 19:00
Śr
10:00 - 19:00
Czw
10:00 - 19:00
Pt
10:00 - 19:00
Sb
10:00 - 15:00
Nd ZAMKNIĘTE